آخرین عناوین خبرها
شنبه ، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت: ۱۷:۵۰
کاتانچ: ایران هم با گل‌های اتفاقی هنگ کنگ را برد!

ما باید سه بازی در این زمین نامناسب انجام دهیم و ۱۰ روز در اتاق‌های خود حبس باشیم. من بازیکنان را نمی‌بینم و حتی نمی‌دانم چه می‌خورند و فقط آن‌ها را در تمرین می‌بینم. شرایط سخت است

سرمربی تیم ملی عراق که با یک گل بخودی هنگ کنگ از تساوی فرار کرد و تحت فشار شدید کارشناسان عراقی قرار گرفت، پیروزی برابر هنگ کنگ را سخت توصیف کرد اما به پیروزی قاطع ایران برابر این تیم درجه دو هم واکنش نشان داد و سعی کرد آن را زیر سوال ببرد.
تیم ملی عراق در دیدار برابر هنگ کنگ توانست تنها با یک گل به پیروزی دست پیدا کند و البته همان یک گل نیز توسط بازیکن حریف به ثمر رسید.

سرچکو کاتانچ سرمربی عراق در نشست خبری بعد از بازی گفت: امشب توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم و به هدف خود دست پیدا کنیم. بازی سختی بود، اما مهم کسب سه امتیاز بود. بازی کردن برابر تیمی که با ۱۰ بازیکن در یک فضای ۶۰ متری دفاع می‌کند ماموریت بسیار سختی است. خوشبختانه توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

کاتانچ: ایران هم با گل‌های اتفاقی هنگ کنگ را برد!

او ادامه داد: من بازی‌های بسیاری را دیده ام که در آن تیم‌های بزرگ برابر تیم‌های ضعیف تری که فقط به دفاع می‌پردازند به مشکل خورده اند. فوتبال بازی سختی است. بدون شکل می‌توانیم بهتر از این هم بشویم. بله ایران با نتیجه سه بر یک هنگ کنگ را شکست داد، اما آن‌ها هم فرصت‌های زیادی خلق نکردند و روی بعضی از اتفاقات فوتبالی و حالت‌های معین به گل رسیدند.

کاتانچ در پایان گفت: خوشبختانه در هر دو بازی خود در دور برگشت به پیروزی دست پیدا کرده ایم. به صراحت بگویم که شرایط به خوبی پیش نمی‌رود. مشکلات زیادی وجود دارد. ما باید سه بازی در این زمین نامناسب انجام دهیم و ۱۰ روز در اتاق‌های خود حبس باشیم. من بازیکنان را نمی‌بینم و حتی نمی‌دانم چه می‌خورند و فقط آن‌ها را در تمرین می‌بینم. شرایط سخت است. به صراحت بگویم سخت‌ترین دوران مربیگری خود را تجربه می‌کنم.
کلمات کلیدی: چندثانیه - کاتانج - ایران - هنگ کنگ 
Go to TOP