آخرین عناوین خبرها
سه‌شنبه ، ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت: ۱:۰۷
اختصاصی - قشقایی اختلاف با برخواه را علنی کرد

خسرو کفیلی -

اختلافات محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران با حافظ قشقایی ملی پوش سابق این رشته ورزشی علنی شد.

ملی پوش سابق دسته ۶۱ کیلوگرم تیم وزنه برداری ایران و دارنده مدال نقره رقابتهای جهانی تایلند پس از ماه ها سکوت بالاخره از اختلافات سرمربی تیم ملی با او سخن به میان آورد.

این وزنه بردار کرمانشاهی که پس از عدم شرکت در رقابتهای آسیایی ازبکستان دیگر از سوی برخواه به اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری کشورمان دعوت نشده است ، با انتشار پستی پرده از این اختلافات برداشت.

قشقایی در این پست نوشت : با اینکه به حدنصاب مدال آور نقره بازی های المپیک دست یافتم ولی سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران بار دیگر مرا به اردوی تیم ملی دعوت نکرد.

این وزنه بردار دسته سبک وزن که پس از کسب مدال نقره رقابتهای جهانی از او به عنوان جانشین محمد نصیری اسطوره وزنه برداری کشورمان یاد می شد ، چند ماه قبل ، پیش از اعزام تیم ایران به رقابتهای آسیایی ازبکستان با ادعای مصدومیت از شرکت در این رقابتها خودداری کرد که این امر موجب شد که تیم ایران با ۹ وزنه بردار راهی تاشکند شود.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران پس از این موضوع دیگر از این وزنه بردار برای شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی دعوت نکرده است و به نظر می رسد قشقایی برای تحمیل کردن خود به برخواه قصد دارد وزنه های خوبی در لیگ وزنه برداری باشگاه های ایران بزند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - قشقایی - اختلاف - برخواه 
Go to TOP