آخرین عناوین خبرها
سه‌شنبه ، ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت: ۱:۰۹
اختصاصی -قدمی : تشدید بیماری پدرم مانع از حضورم در اردوی تیم ملی شد
خسرو کفیلی -تشدید بیماری پدرم مانع از حضورم در اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران شد.

کیا قدمی ملی پوش دسته ۱۰۹ کیلوگرم تیم وزنه برداری ایران که به تازگی از سوی محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی کشورمان به همراه ۱۷ وزنه بردار دیگر به اردوی آمادگی این تیم برای شرکت در رقابتهای جهانی ازبکستان دعوت شده بود ، با بیان این مطلب گفت : در حالی که قصد سفر به تهران و حضور در این اردو را داشتم با تشدید بیماری پدرم که به ویروس کرونا مبتلا شده است ، از حضوردر این اردو بازماندم .

دارنده مدال برنز رقابتهای آسیایی ازبکستان گفت : فدراسیون وزنه برداری بلیت پرواز به تهران را برای ارسال کرده بود و درست روزی که می بایست به پایتخت سفر کنم ، بیماری پدرم تشدید شد و مجبور به بستری کردن ایشان در بیمارستان شدم .

پس از آن در تماس با محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران و دکتر باقری نایب رییس فدراسیون وزنه برداری و رییس کمیته پزشکی این فدراسیون به تشریح بیماری پدرم پرداختم و تمامی مدارک را نیز برای آنان ارسال کردم .

قدمی با اشاره به بهبودی نسبی پدرش اظهارداشت : با وجودی که شرایط جسمانی پدرم بهتر شده است ، اکنون اگر کادر فنی تیم ملی وزنه برداری ایران صلاح بداند بار دیگر به اردوی آمادگی تیم ملی دعوت خواهد کرد.

او افزود : من به خوبی می دانم که سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران پیش از این عنوان کرده بود که اگر هر وزنه برداری در اردوی آمادگی تیم ملی شرکت نکند حضور در رقابتهای جهانی را از دست خواهد داد ولی این کادر باید توجه داشته باشد که من قصد حضور در اردو را داشتم که چنین اتفاقی رخ داد.

این وزنه بردار کرمانشاهی اظهارداشت : کادر فنی تیم ملی وزنه برداری باید خود را جای من بگذارد و در آن شرایطی که من قرار داشتم آنان چه عکس العملی از خود نشان می دادند.

او تصریح کرد : در صورتی که در اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری ایران حضور یافتم تمام تلاش خود را برای موفقیت در رقابتهای جهانی ازبکستان انجام خواهم داد و در غیر این صورت برای ملی پوشان کشورمان اعزامی به این مسابقات آرزوی موفقیت دارم
کلمات کلیدی: چندثانیه - قدمی - بیماری - حضوراردوی 
Go to TOP