آخرین عناوین خبرها
چهارشنبه ، ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت: ۱:۰۲
اختصاصی - رامهرمزی : ملی حفاری خانه اول رستمی استخسرو کفیلی -

تیم ملی حفاری اهواز با عقد قرارداد با کیانوش رستمی در فصل آینده لیگ وزنه برداری باشگاه های ایران شرکت خواهد کرد.

فراز رامهرمزی سرمربی تیم ملی حفاری اهواز که همراه با این تیم به دفعات عنوان قهرمانی لیگ وزنه برداری باشگاه های کشور و رقابتهای باشگاه های آسیا را کسب کرده است ، با بیان این مطلب گفت : با عقد قرارداد با رستمی ، شمار ملی پوشان این تیم در فصل آینده لیگ به دو ملی پوش رسید.

ما پیش از این صالح چراغی را نیز به خدمت گرفته بودیم و اکنون رستمی را نیز به جمع وزنه برداران این تیم اضافه کردیم .

او افزود : رستمی در این فصل برای تیم ملی حفاری اهواز در وزن ۹۶ کیلوگرم وزنه خواهد زد و انتظا بسیاری است که این دو وزنه بردار در دورهای رفت و برگشت لیگ خوش بدرخشند.

سرمربی تیم ملی حفاری اهواز در ادامه افزود : این تیم خانه اول رستمی است ، این وزنه بردار ۱۴ سال پیش در حالی که یک وزنه بردار نوجوان بود به تیم ملی حفاری اهواز پیوست و به همراه این تیم در رقابتهای وزنه برداری جوانان باشگاه های اسیا شرکت کرد.

افزون بر آن رستمی به دفعات به همراه این تیم در رقابتهای لیگ در فصول مختلف شرکت کرده است.

او در باره چگونگی تمرینات رستمی برای همراهی این تیم در لیگ افزود : رستمی همچنان به تنهایی تمریناتش را در کرمانشاه انجام خواهدداد و به هنگام برگزاری لیگ برای این تیم وزنه خواهد زد.

دیگر وزنه برداران جوان این تیم نیز در اردوهایی که در اهواز دایر خواهد شد ، شرکت خواهند کرد.

سرمربی تیم ملی حفاری اهواز با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه اظهارداشت : با توجه به این مشکلات قصد نداریم ملی پوش دیگری را به خدمت بگیریم . دو تیم ذوب آهن اصفهان و فولادین آمل بیشترین ملی پوشان را به خدمت گرفته اند و از هم اکنون می توان این دو تیم را امید قهرمانی نامید.

رامهرمزی با اشاره به زیر بنایی کار کردن این باشگاه در رشته وزنه برداری اظهارداشت : باشگاه ملی حفاری اهواز با سبقه ای که در این رشته ورزشی دارد ، با احداث خوابگاه ، آکادمی وزنه برداری ، بخش فیزیوتراپی و سالن تمرین اکنون محل مناسبی برای آموزش وزنه برداران مستعد خوزستانی است.

سرمربی تیم ملی حفاری اهواز در ادامه اظهارداشت : این تیم اهوازی در فصل آینده لیگ با شماری از وزنه برداران جوان جویا نام شرکت خواهد کرد و هدف ما ایجاد زمینه شکوفایی آنان است.

ما نگاهمان در فصل آینده به کسب عنوان قهرمانی نیست ولی تیمی دست و پا بسته هم نخواهیم بود.

او با اشاره به زمان باقی مانده تا آغاز لیگ وزنه برداری باشگاه های ایران در آبان ماه آینده نیز گفت : تمامی شرایط را برای وزنه برداران جوان آماده کرده ایم تا در اهواز تمریناتشان را انجام دهند و با آمادگی کامل در لیگ شرکت کنند.

رامهرمزی در باره تیم فولاد خوزستان دیگر تیم این استان در لیگ نیز گفت : فولادی ها این فصل در لیگ جوانان تیم خواهند داشت و تیم مناطق نفت خیز جنوب نیز با شماری از وزنه برداران جوان در لیگ گام خواهند گذاشت.
کلمات کلیدی: چندثانیه - رامهرمزی - ملی حفاری 
Go to TOP