آخرین عناوین خبرها
پنج‌شنبه ، ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت: ۱:۱۱
افشاگری کارشناس مطرح به دو ظلم بزرگ داوری به پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان

نوید مظفری کارشناس داوری فوتبال ایران : خطا روی مهدی ترابی در محوطه جریمه نفت آبادان باید پنالتی گرفته می شد ؛ گل سالم پرسپولیس با ضربه مهدی عبدی گرفته نشد

نوید مظفری کارشناس داوری فوتبال ایران درباره بازی پرسپولیس و صنعت نفت صحبت کرد

نوید مظفری کارشناس داوری فوتبال ایران گفت : داور ، خطای روی مهدی ترابی در محوطه جریمه نفت آبادان را به اشتباه، تمارض تشخیص داد و قطعا باید پنالتی اعلام می‌شد و گل سالم پرسپولیس با ضربه مهدی عبدی گرفته نشد.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در هفته ششم لیگ برتر در حالی با پیروزی یک بر سفر سرخپوشان پایتخت به پایان رسید که تصمیمات تیم داوری باعث جنجال‌های فراوان در زمین مسابقه و روی نیمکت هر دو تیم شد.

نوید مظفری کارشناس داوری فوتبال ایران درباره عملکرد علی اصغر مومنی داور بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان گفت:

به نظرم داور در نیمه اول خطا روی مهدی ترابی در محوطه جریمه نفت آبادان را به اشتباه، تمارض تشخیص داد. در آن صحنه پای بازیکن نفت روی پای ترابی آمد و قطعا باید پنالتی اعلام می‌شد.

وی ادامه داد:

در نیمه دوم هم کاملا در صحنه‌های تلویزیونی مشخص بود که گل سالم پرسپولیس با ضربه مهدی عبدی گرفته نشد و توپ بعد از برخورد با تیرک افقی، از خط دروازه عبور کرد.

کارشناس داوری فوتبال ایران درباره عملکرد داوران در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر ادامه داد:

مشکل اصلی ربطی به VAR ندارد و مشکل داوری به بخش مدیریتی ربط دارد.

مظفری تصریح کرد:

داوران هیچ انگیزه‌ای ندارند. واقعا شما نگاهی به لیست بین‌المللی داوران کنید متوجه می‌شوید هیچ تغییری نسبت به سال گذشته نکرده است. قبول دارم علیرضا فغانی و موعود بنیادی فر شماره‌های یک و دو داوری ایران هستند اما چرا نفر سوم تا هفتم هیچ تغییری نکرده است؟
کلمات کلیدی: چندثانیه - افشاگری - کارشناس - پرسپولیس 
Go to TOP