آخرین عناوین خبرها
سه‌شنبه ، ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت: ۱:۱۹
اختصاصی -رشیدی : یوسفی رکوردشکنی کند ، پاداش دریافت خواهد کرد


خسرو کفیلی -

ملی پوش جوان تیم وزنه برداری فولاد خوزستان با رکوردشکنی در رقابتهای جهانی ازبکستان ، پاداش دریافت خواهد کرد.

حمید رشیدی سرمربی تیم وزنه برداری فولاد خوزستان در آستانه اعزام تیم ملی وزنه برداری ایران به رقابتهای جهانی با بیان این مطلب گفت : علیرضا یوسفی وزنه بردار ۱۹ ساله این تیم که به تازگی و در هفته اول لیگ وزنه برداری جوانان باشگاه های کشور در تهران رکورد حرکت دوضرب جوانان جهان را که در اختیار علی داودی دیگر ملی پوش کشورمان بود ، بهبود بخشید با ثبت رکورد جدیدی در این حرکت در پیکارهای جهانی پاداش دریافت می کند.

او با اشاره به حمایت های همه جانبه مدیرعامل باشگاه فرهنگی ، ورزشی فولاد خوزستان از یوسفی گفت : این وزنه بردار که از حمایت همه جانبه مدیرعامل و کادر فنی تیم فولاد خوزستان برخوردار است ، پس از رکوردشکنی در لیگ جوانان باشگاه های کشور پاداش خوبی دریافت کرد . این وزنه بردار که پیش بینی می شود در رقابتهای جهانی ازبکستان که بزودی در تاشکند برگزار می شود ، در حرکت دو ضرب به یک مدال برنز دست یابد با رکوردشکنی در این مسابقات ضمن کسب افتخار برای کشورمان از او تقدیر خوبی به عمل خواهد آمد.

رشیدی که تیمش در هفته اول لیگ وزنه برداری جوانان باشگاه های کشور در صدر جدول قرار دارد ، با اشاره به تشکیل مرحله اول اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران برای شرکت در رقابتهای جهانی یونان که فروردین ماه سال آینده برگزار می شود ، اظهارداشت : کادر فنی تیم ملی جوانان از سه وزنه بردار این تیم به نام های علی کشتکار ، محمد توفیق پوزش و محمد مسعود منیوند برای شرکت در اردو دعوت کرد ، افزون بر این سه وزنه بردار علیرضا یوسفی نیز در اردوی تیم ملی حضور دارد ضمن اینکه حسین بیرانوند دیگر وزنه بردار این تیم نیز با دستیابی به حدنصابهای خوب شایسته دعوت به اردوی تیم ملی است.

مربی سابق تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران با حمایت از کادر فنی فعلی و وزنه برداران دعوت شده به اردوی آمادگی تیم جوانان اظهارداشت : سعید علی حسینی به همراه دستیارانش بهترین های این رده سنی را به اردو دعوت کرده اندو با توجه به زمان باقی مانده تیم قدرتمندی را به رقابتهای جهانی یونان اعزام خواهند کرد.

رشیدی در آستانه اعزام تیم ملی وزنه برداری ایران به رقابتهای جهانی ازبکستان از برخی از وزنه برداران این تیم به عنوان امیدهای کسب مدال یاد کرد و گفت : با توجه به حدنصابهای کسب شده از سوی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی ، رسول معتمدی ملی پوش دسته ۱۰۲ کیلوگرم امید اول تیم ایران برای کسب مدال طلا از این رویداد مهم است.

رضا دهدار و سید ایوب موسوی به همراه مصطفی جوادی نیز از دیگر وزنه برداران کشورمان که شانس کسب مدال از این مسابقات را دارند.

در خصوص آیت شریفی و علیرضا شریفی دو وزنه بردار جوان فوق سنگین کشورمان نیز باید بگویم که این وزنه برداران شانس کسب تک مدالهایی را در این مسابقات دارند.

سرمربی تیم وزنه برداری جوانان ایران که تیمش در حضور هفت تیم شرکت کننده در لیگ وزنه برداری جوانان باشگاه های کشور در صدر جدول قرار دارد ، به تشکل اردوی آمادگی این تیم برای شرکت در هفته دوم لیگ که دی ماه سال جاری برگزار می شود اشاره کرد و گفت : طبق برنامه تدوین شده برای تداوم صدرنشنی تیم فولاد خوزستان قصدداریم پیش از شرکت در هفته دوم لیگ اردویی را در اهواز دایر کنیم .

در این اردو که از اوایل دی ماه دایر می شود ، هشت وزنه بردار غیر ملی پوش این تیم در اردو حضور خواهند یافت و تمریناتشان را پی خواهند گرفت ، چهار ملی پوش تیم فولاد خوزستان نیز در اردوی تیم ملی و زیر نظر کادر فنی خود را برای شرکت در رقابتهای جهانی آماده خواهند کرد.

رشیدی با حمایت از تصمیم سازمان لیگ فدراسیون وزنه برداری در مجزا برگزار کردن فینال لیگ های وزنه برداری جوانان و بزرگسالان باشگاه های ایران اظهارداشت : سازمان لیگ کار بسیار خوبی را انجام داد چرا که همزمانی برگزاری فینال لیگ های جوانان و بزرگسالان باشگاه های کشور ، رقابتهای جوانان را تحت الشعاع خود قرار می داد.

وزنه برداران جوان کشورمان تشنه دیده شدن در میادین مختلف هستند و برگزاری فینال جوانان آن هم به صورت مجزا این فرصت را برای آنان بوجود خواهد آورد.
کلمات کلیدی: چندثانیه - رشیدی ۰ یوسفی - رکوردشکنی 
Go to TOP