آخرین عناوین خبرها
دوشنبه ، ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت: ۰:۳۲
رایزنی عارف برای تمدید حضور فاضلی در دانشگاه


با وجود ناکامی محمد فاضلی در کسب آرای هیات اجرایی دانشگاه شهید بهشتی برای تبدیل از وضعیت پیمانی، رئیس بنیاد امید ایرانیان، رایزنی‌هایی برای تمدید حضور وی در دانشگاه صورت داده است.
محمدرضا عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان در قالب کانون صنفی استادان دانشگاهی ایران رایزنی‌هایی با مقامات مسئول برای وضعیت برخی از اساتید دانشگاه صورت داده است.

بنا بر برخی گزارش‌ها عارف در تلاش است، شرایط قانونی را برای تمدید حضور این اساتید از جمله محمد فاضلی در دانشگاه فراهم کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در فضای مجازی و برخی از رسانه‌های اصلاح طلب خبری مبنی بر اخراج محمد فاضلی، استاد جامعه‌شناسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشکده شهیدبهشتی منتشر شده بود و پس از آن برخی از چهره های اصلاح طلب از جمله حسام الدین آشنا مشاور رئیس دولت‌های یازدهم و دوازدهم، عبدالناصر همتی نامزد اصلاح طلبان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب به این موضوع واکنش نشان دادند.

پیگیری‌های فارس نشان داده بود محمد فاضلی از دانشگاه اخراج نشده است بلکه به صورت پیمانی در دانشگاه شهید بهشتی حضور داشته و در مرحله تبدیل وضعیت، موفق به کسب آرای هیات اجرایی نشده است.
کلمات کلیدی: چندثانیه - رایزنی - عارف - فاضلی 
Go to TOP