آخرین عناوین خبرها
پنج‌شنبه ، ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت: ۱۶:۳۷
منصوریان: خودزنی بس است، قلعه‌نویی ۷جام برای استقلال آورده

علیرضا منصوریان بار دیگر علیه فرهاد مجیدی موضع گرفت و جواب حواشی اخیر را داد.
، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت با بیان اینکه بازیکن نباید از بازی کردن در شهر تیم خودش بترسد، عنوان کرد: در شهرهای مختلف، بازیکنانی دیده‌ام که آنها را ترساندند و این نفرات در شهر خود بازی نکردند. دو تیم بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشتند و من خیلی از بازیکنانم راضی هستم. در پایان مسابقه، سه بازیکن بزرگ خودمان را تعویض کردم، چون نزدیک بود نصاری و ریکانی مصدوم شوند. جوانان صنعت نفت، ما را روسفید کردند و ما یک تیم جوان و یک تیم باتجربه داریم.

وی با اشاره به برخی حواشی و اینکه عده‌ای علیه او و امیر قلعه‌نویی حاشیه ایجاد کرده‌اند، اظهار داشت: یک مسئله‌ای برایم جالب بود که این موضوع نه برای ماست و نه شما. برخی دوستان در تهران، چیزهای عجیب و غریب از خودشان نگویند. شب‌هایی که فوتبال برتر پخش می‌شود، آیا مردم خواب هستند؟ البته مردم که بیدارند، دوستان‌مان خواب هستند؟ می‌گردند تا از قوطی عطاری، چیزی در بیاورند. مثلاً امروز گفته‌اند که علیرضا منصوریان و امیر قلعه‌نویی قهرمانی استقلال را تبریک نگفته‌اند. شمایی که می‌گویید ما قهرمانی استقلال را تبریک نگفتیم، من همان شب با رضا عنایتی، آرش برهانی و مهدی رحمتی در فوتبال برتر، قهرمانی استقلال را تبریک گفتیم. اگر دنبال چیز دیگری هستید، بگویید.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت ادامه داد: خودم را نمی‌گویم و خیلی کوچک هستم، اما زمانی که امیر قلعه‌نویی برای استقلال بازی می‌کرد، خیلی از شما در این دنیا نبودید و حتی در مخیله پدر و مادرتان برای به وجود آمدن، نبودید. احترام من نه، احترام امیر قلعه‌نویی و سلسله مراتبی، بهتاش فریبا، نصرالله عبداللهی و علی جباری را نگه دارید. خودزنی در صورت بس است و دنبال چیزی نگردید. کسانی که این مسائل را مطرح می‌کنند، استقلالی نیستند، بلکه اصحاب شتر جمل هستند و در بلاتکلیفی قرار دارند. خیلی از شما نبودید و من در استقلال بودم. خیلی‌ها بدانند من سال 73 با استقلال شروع کردم و استقلال آخرین تیم من در ایران بوده است. اگر دنبال چیزی هستید که بخش روانی‌تان را تلافی کنید، من آزاده هستم و رقیبم پرسپولیس هم خوب بازی کند، حرفم را سر جای خودش می‌زنم. به رقیبم پرسپولیس بی‌احترامی نمی‌کنم و عزت من در این دنیا و روی سکوها، دست بالایی است. هیچ وقت به رقیب بی‌احترامی نکردم. همین تیم مسجدسلیمان امروز رقیب ما بود و همین‌ها من را تشویق کردند.

منصوریان خاطرنشان کرد: خواهش می‌کنم حاشیه درست نکنید. فضای مجازی اصلاً برای من مهم نیست. فضای مجازی، اصلاً وجود ندارد و تخیل است و فضای واقعی آنهایی هستند که روبه‌روی من قرار دارند. آزاده هستم و فقط و فقط زیر بیرق ائمه اطهار، پدر و مادرم و قرآن سینه می‌زنم. هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید این را بگو یا نگو و در بهترین شرایطی که پرسپولیس را چند بار بردم، گفتم که برانکو از من خیلی بهتر است. وجود این را ندارید که حرف بزنید و من آدمی هستم که کسی چیزی بگوید، تا دینش را در می‌آورم. خواهش می‌کنم حواشی درست نکنید و برای من مهم نیست، اما برای کسی که هفت جام برای شما آورده (امیر قلعه‌نویی) بت‌شکنی، سمبل‌شکنی و بزرگ‌شکنی نکنید.
کلمات کلیدی: چندثانیه - منصوریان - خودزنی - قلعه نویی 
Go to TOP