آخرین عناوین خبرها
پنج‌شنبه ، ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت: ۱۷:۳۸
دکتر انوشه با حسین عبدالباقی چه ارتباطی داشت؟


در پی حادثه ریزش برج متروپل در آبادان، فیلمی از سید محمود انوشه، سازنده ویدئوهای انگیزشی در فضای مجازی دست به دست شد که در آن به تعریف و تمجید از حسین عبدالباقی، سازنده و مالک برج متروپل، پرداخته بود؛ اما حالا او این رابطه را تکذیب می‌کند و آشنایی‌اش با عبدالباقی را تصادفی می‌خواند.

در همین حین، سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، با انتشار بیانیه‌ای نام ۵۰ نفر از روانشناسانی که بصورت غیر قانونی فعالیت می‌کنند را آورد که نام انوشه هم در میان آن‌ها به چشم می‌خورد.

در ویدئوی منتشر شده از انوشه، او که مهرماه سال گذشته در برنامه روز جهانی عصای سفید که توسط هلدینگ عبدالباقی برگزار شده بود، حاضر شده و به تمجید هم استانی‌اش پرداخت و گفت: به خاطر کارآمدی، لیاقت، مدیریت، درایت، بصیرت و طراحی و دیزاین بسیار زیبا و کامل ساختمان متروپل آبادان به عزیز دلم عبدالباقی و همکارانش تبریک می‌گویم.

این درحالی است که متخصصان از مدت‌ها قبل نسبت به خطر خرابی این برج، هشدار داده بودند!

اکنون اما، انوشه ویدیویی در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرده و این ارتباط را «شیطنت‌های مجازی» می‌خواند. او ضمن تسلیت بابت درگذشت هموطنان تصریح می‌کند: در مهر ماه ما قرار بود در تکریم معلولان ما سری به آبادان بزنیم و از خیرین هم تشکر کنیم، متعاقبا به رستورانی که صاحب آن هم اگر اشتباه نکنم آقای عبدلباقی بود، دعوت شدیم که ما را به دفتر کارشان دعوت کرد. در آن‌جا هم مسئولین صحبت فعالیت‌هایی همچون خیر بودن و کارآفرین بودن ایشان و همچنین مدال لیاقتشان را داشتند و از ما خواسته شد که از ایشان بابت همراهیشان تشکر کنیم.

انوشه همچنین افزود: در آن موقع، ساختمانی که ریزش کرد، در مرحله آغاز ساخت بود یا هنوز ساخته نشده بود ولی به هر حال ما هیچ آگاهی و آشنایی از این وضعیت نداشتیم. مع ذلک ما حسب توصیه‌های دوستان یک تشکر «ضمنی» داشتیم.

او در پایان گفت: من مردم آبادان را بصیرتر از آن میدانم که برخی افراد بخواهند بر مدار شیطنت، بر اساس تشکری که از فردی به عنوان خیر آن هم برای حمایت از معلولین داشتم که آن هم با او تصادفی آشنا شدم، این حواشی را ایجاد کنند.
کلمات کلیدی: چندثانیه - دکتر -انوشیه - حسین عبدالباقی 
Go to TOP