آخرین عناوین خبرها
شنبه ، ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت: ۱:۱۳
استوری تاج پسند!

استوری مشترک چند بازیکن ملی پوش در محکوم کردن اقدامات نمایندگان مجلس برای برخورد با مهدی تاج به عنوان عامل اصلی پرونده ویلموتس بیانگر این حقیقت است که فوتبال هیچگاه نمی‌تواند برخورد با تخلفاتش را تحمل کند.

خیلی جالب است، فوتبالی جماعت هر وقت احساس خطر می‌کند یاد معیشت مردم می‌افتد. خیلی جالب است وقتی میلیاردی از بین المال میگیرند به فکر آب و نان مردم نیستند، اما وقتی قرار میشود تا با تخلف و فریادشان برخورد شود آنوقت، مردمداریشان گل می‌کند.
جالب است همین بازیکنان چند هفته قبل برای تغییر سرمربی تیم ملی متوسل به بالاترین مقامات دولتی شدند و کاری کردند که جایگاه و شان سرمربی تیم ملی زیر سئوال رفت، اما حالا که قرار با برخورد با فساد و تخلف است با دست مایه قرار دادن مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم از نمایندگان مردم میخواهند کار فوتبال را به فوتبالی‌ها واگذار کنند.

استوری تاج پسند!

این ادبیات شما را یاد چه کسی می‌اندازد؟
بله درست حدس زده اید، مهدی تاج، وقتی قرار به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان مطرح بود علیه همین نمایندگان حرف زد و گفت بهتر است نمایندگان بجای فوتبال مشکل خرید گوشت مردم را حل کنند.

حالا همان ادبیات در روز‌هایی که مجلس می‌خواهد نقش نظارتی خود را ایفا نماید از زبان بازیکنان تیم ملی شنیده می‌شود.

به بازیکنان تاج پسند باید گفت باشد قبول، نزدیک، ۱۹۰ میلیارد خسارت به بار آمده را از جیب تاج و خودتان پرداخت کنید بعد به نمایندگان مجلس بگویید بروند دنبال حل مشکلات مردم.

مشکل اینجاست که از مدیر تا بازیکنان فوتبال اینقدر پول نفت و حرام خورده اند و اینقدر دستشان در جیب مردم بوده که حالا نمی‌توانند کوچکترین برخوردی را تحمل کنند؛ و اگر هم بنا به برخورد شود بلافاصله خود را پشت مشکلات مردم پنهان می‌کنند. استوری جدید بازیکنان ثابت می‌کند که بازیکن فوتبال همراه با مدیران بیت المال خورش هیچگاه مبارزه با فساد در فوتبال را بر نمی‌تابد. اصلا چه کسی برای آن‌ها بهتر از مهدی تاج که از پول مردم چمدان چمدان دلار برایشان بفرستد.

آقای بازیکن حواست باشد برخورد با مسببان پرونده ویلموتس یک خواسته عمومی است، خواسته همین مردمی که سنگشان را به سینه می‌زنید. پس بهتر است بجای چوب لای چرخ گذاشتن حرکت مبارزه با فساد و تخلف در فوتبال به فکر ارائه بازی خوب و آبرومندانه در زمین برای سرافرازی ایران باشید..
کلمات کلیدی: چندثانیه - استوری ۰ تاج پسند 
Go to TOP