آخرین عناوین خبرها
جمعه ، ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت: ۰:۵۰
ساپینتو: استقلال در اوج آمادگی نیست، مثل سپاهان


ریکاردو ساپینتو در نخستین نشست خبری‌اش در ایران پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل سپاهان اصفهان در هفته اول لیگ برتر ۲۲ فوتبال، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به ایران آمدم و سرمربی تیم بزرگی به نام استقلال شدم. فردا بازی اول‌مان خواهد بود و مقابل یک تیم خیلی قوی به میدان می‌رویم. آشنایی کامل با مورایس دارم و قبلاً هم با او بودم. باید بگویم بازی سختی است و ان‌شاءالله با قدرت ظاهر شویم.

سپاهان رقیب خوبی است
وی ادامه داد: دوست دارم که فقط برای ما کار خوب پیش برود و برای آنها هم آرزوی موفقیت دارم. سپاهان رقیب خوبی است و دوست داریم فردا مقابل آنها به خوبی ظاهر شویم و بازی را ببریم.

متأسفم که بازی فردا بدون تماشاگر است
سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که می‌داند بازی با سپاهان ال‌کلاسیکو ایران است، تصریح کرد: باعث تأسف است که این بازی بدون تماشاگر است. تماشاگران یار دوازدهم هر تیمی هستند و دوست داشتیم در بازی فردا حضور داشتند و به ما روحیه و انرژی می‌دادند. ما این شرایط را قبول می‌کنیم و امیدواریم که بازی برگشت ما با سپاهان هم بدون تماشاگر برگزار شود.

ساپینتو: استقلال در اوج آمادگی نیست، مثل سپاهان

سپاهان هم مثل ما هنوز به سطح عالی آماده‌سازی نرسیده است
تبلیغاتبلیط هواپیما

ساپینتو در پاسخ به این سؤال که «با توجه به شناخت و آنالیزی که از سپاهان دارید قول پیروزی در بازی فردا را می‌دهید؟»، گفت: درست است، نقاط قوت و ضعف سپاهان را آنالیز کردیم و این تیم هم مثل ما هنوز به سطح عالی آماده‌سازی نرسیده است. ما قطعاً تمام تمرکزمان را روی بازی می‌گذاریم تا ببریم و ان‌شاءالله گام به گام و بعد از اینکه شناخت بیشتری از سایر تیم‌ها پیدا کردیم، بازی‌های خوبی از ما خواهید دید. مطمئناً بازی برگشت ما با سپاهان بهتر از بازی اول خواهد بود و از این بابت ناراحتیم که فردا تماشاگران را کنارمان نداریم.

بعد از حضور در استقلال انتظاراتم به خوبی برآورده شد
وی در پاسخ به این سؤال که حضور در استقلال توقعاتش را برآورده کرده است، تصریح کرد: من به باشگاه بزرگی آمدم که فصل گذشته قهرمان شده است. درست است که با لیگ برتر ایران خیلی آشنایی نداشتم، اما امیدوارم که در لیگ برتر هم خوب ظاهر شویم. رزومه من بالا بود و بعد از حضور در استقلال هم انتظارات من به خوبی برآورده شده است و با یک محیطی روبه‌رو هستم که همه اعضای تیم تمرکز بالایی دارند و حمایت می‌کنند و همه در کنار هم متعهد هستیم.

بهترین اردوی تدارکاتی را در ترکیه داشتیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد برپایی اردوی تیمش در ترکیه هم گفت: بهترین اردوی تدارکاتی را با استقلال در ترکیه برگزار و با تیم‌های خوبی بازی کردیم. 10 روز خیلی پرفشار را پشت سر گذاشتیم و بازیکنان هنوز خیلی خوب ریکاوری نشده‌اند، ولی برای بازی فردا آماده هستند و تمرکز بالایی دارند.اعتمادبه‌نفس زیادی نسبت به خودم و کادر فنی‌ام دارم
سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به صحبت یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه در ابتدا مخالف حضور او به‌عنوان سرمربی استقلال بوده، ولی اخبار خوبی از اردوی ترکیه شنیده مبنی بر اینکه استقلال اردوی خوبی در ترکیه برگزار کرده است، گفت: ابتدا باید بگویم من از صداقت شما ممنونم. من آدم مثبتی هستم و اعتمادبه‌نفس زیادی نسبت به خودم و کادر فنی‌ام دارم و البته احساسات خوبی نسبت به استقلال. لیگ برتر ایران مثل یک ماراتن می‌ماند و چون بازیکنان خوبی دارم ان‌شاءالله بتوانیم به آن چیزهایی که می‌خواهیم در طول لیگ برسیم.
کلمات کلیدی: چندثانیه - ساپینتو - استقلال - سپاهان 
Go to TOP