آخرین عناوین خبرها
جمعه ، ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت: ۱:۱۹
اختصاصی رامهرمزی : هر مربی ای آرزوی داشتن وزنه بردارانی همچون کرمی و معتمدی را دارد-
خسرو کفیلی -

هر مربی ای آرزوی داشتن برخی از ملی پوشان وزنه برداری ایران را دارد.
فراز رامهرمزی سرمربی تیم ملی حفاری اهواز با بیان این مطلب گفت : آرزوی تمامی مربیان وزنه برداری این است که ملی پوشانی همچون مهدی کرمی و رسول معتمدی را در خدمت داشته باشند،. معتمدی و کرمی وزنه برداران شش دانگی هستند که به هنگام مسابقه ، هیچ استرسی نه به خود و نه به مربیانشان وارد می کنند و با قدرت به رقابت با حریفان می پردازند.و در هیج رویداد کم کاری نخواهند کرد.
او با اشاره به حضور کرمی و حسین سلطانی دو ملی پوش تیم وزنه برداری ایران در تیم ملی حفاری اهواز اظهارداشت : ما کرمی و سلطانی را در فصل گذشته لیگ وزنه برداری باشگاه های ایران به خدمت گرفتیم و به همراه این دو وزنه بردار و دیگر وزنه برداران توانستیم عنوان سومی لیگ را کسب کنیم .
کرمی همچنان به حدنصابهای خوبی دست یافته است و سلطانی نیز در طول یک سال گذشته پیشرفت خوبی داشته است.
سرمربی تیم ملی حفاری اهواز با اشاره به حضور تیم ملی وزنه برداری ایران در رقابتهای وزنه برداری بازی های همبستگی کشورهای اسلامی که در قونیه ترکیه برگزار می شود ، اظهارداشت : تیم ایران از شماری از دارندگان مدال های آسیایی و جهانی تشکیل شده است و به نظر من تمامی آنان شانس کسب مدال از این رویداد را دارند.
رامهرمزی به تغییرات برگزاری فصل آینده لیگ های وزنه برداری جوانان و بزرگسالان باشگاه های ایران که قرار است از سوی مسوولان فدراسیون وزنه برداری اعمال شود ، اشاره کرد و گفت : دست اندرکاران فدراسیون وزنه برداری چندی پیش با ارسال نامه ای خواستار ارائه نقطه نظرات سرپرستان تیم های شرکت کننده در لیگ در خصوص چگونگی برگزاری لیگ های وزنه برداری باشگاه های کشور شدند که با اتمام زمان درخواست به نظر می رسد که بزودی نحوه جدید برگزاری لیگ اعلام شود.
رامهرمزی گفت : با توجه به هزینه سنگینی که تیم های شرکت کننده متحمل می شوند من امیدوارم لیگ های وزنه برداری جوانان و بزرگسالان باشگاه های ایران همچنان به صورت متمرکز و جداگانه برگزار شود ضمن مشکلات پخش زنده تلویزیونی مسابقات نیز برطرف شود.
سرمربی تیم ملی حفاری اهواز در باره چگونگی حضور این تیم در فصل آینده لیگ های فوق اظهارداشت : تا زمانی که هیات رییسه باشگاه ملی حفاری اهواز بودجه اختصاص یافته به رشته وزنه برداری را مشخص نکند نمی توانم در باره چگونگی حضور این تیم صحبتی انجام دهم.
در صورتی که بودجه مناسبی در اختیار کادر فنی قرار گیرد مطمئنا تیم ملی حفاری اهواز بسان گذشته حضوری قدرتمندانه در لیگ های فوق داشته باشد و در غیر این صورت تیمی را روانه لیگ جوانان خواهیم کرد.
هم اکنون نیز اردوهای آمادگی این تیم با حضور شماری از وزنه برداری بومی جوان در اهواز دایر است و بزودی نیز شماری از وزنه برداران را به خدمت خواهیم گرفت.
تیم ملی حفاری اهواز به دفعات عناوین قهرمانی لیگ های جوانان و بزرگسالان باشگاه های ایران را کسب کرده اشت و در رقابتهای باشگاه های آسیا نیز چند بار جام قهرمانی را به خانه آورده است .
این تیم اهوازی در صورتی که بودجه مناسبی داشته باشد شماری از ملی پوشان وزنه برداری ایران را به خدمت خواهد گرفت.
کلمات کلیدی: چندثانیه - رامهرمزی - آرزوی - مربی - کرمی معتمدی 
Go to TOP