آخرین عناوین خبرها
پنج‌شنبه ، ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت: ۱۵:۴۳
3 بسیجی‌ در اعتراضات مرگ مهسا امینی به شهادت رسیدند+


تجمعات اعتراضی روزهای اخیر در برخی شهرها به درگیری کشیده شد که متاسفانه در پی آنها علاوه بر مجروح شدن تعدادی از نیروهای انتظامی ۳ نیروی بسیجی هم به شهادت رسیدند.
3 بسیجی‌ در اعتراضات مرگ مهسا امینی به شهادت رسیدند+ عکس

تجمعات اعتراضی روزهای اخیر در برخی شهرها به درگیری کشیده شد که متاسفانه در پی آنها علاوه بر مجروح شدن تعدادی از نیروهای انتظامی ۳ نیروی بسیجی هم به شهادت رسیدند.

، تشدید درگیری ها در برخی شهرها و نیز استفاده از سلاح های سرد و گرم تاکنون موجب شهادت ۳ نیروی بسیجی شده است که یکی از آنها به ضرب گلوله و ۲ تن دیگر با ضربات چاقو به شهادت رسیدند .

آواز شهرام ناظری در سوگ مهسا امینی | صوت
آواز شهرام ناظری در سوگ مهسا امینی | صوت

شب ۳۱ شهریور از شب هایی بود که شاهد شدیدترین درگیری ها در شهرهای مختلف بودیم که در نتیجه دو بسیجی در قزوین و مشهد به شهادت رسیبدند.

بسیجی

شهادت یک بسیجی با شلیک گلوله در قزوین

ابوالحسن کبیری، معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین در این باره ضمن بیان اینکه در اعتراضات شب گذشته تعدادی اغتشاشگر که با آتش زدن اموال عمومی، قصد ایجاد ناامنی جامعه را داشتند، دستگیر و با صدور قرار موقت، بازداشت و روانه زندان شدند، اعلام کرد: «عباس خالقی» از حوزه شهید قاسم سلیمانی پایگاه امام رضا(ع) تاکستان شب گذشته بر اثر شلیک گلوله توسط اغتشاشگران و اراذل و اوباش به شهادت رسید.
هم اکنون دیگران می خوانند

درخواست جنجالی خبرگزاری فارس | هم‌وطن! بیا مانند زن و شوهر ها با هم حرف بزنیم!
فوری؛ با تصمیم مراجع امنیتی، دسترسی به اینستاگرام و واتس‌آپ محدود شد
درخواست حکم اعدام برای علی کریمی
سایت پزشکی قانونی هک شد
فایل صوتی مکالمه مهسا امینی و مامور زن گشت ارشاد
گزارش تجمع‌های چهارشنبه شب در پی فوت مهسا امینی

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین افزود: قاتلین پیش از متواری شدن، اقدام به تهیه عکس و فیلم از صحنه کردند.

بسیجی...

شهادت یک بسیجی به دست آشوبگران در مشهد

همچنین شب گذشته در حمله وحشیانه آشوبگران به مواکب عزاداری اباعبدالله الحسین ع و استقبال از زائرین حضرت رضا ع دو بسیجی توسط سرکرده اغتشاشگران مورد اصابت چاقو قرار گرفتند.

اغتشاشگران پس از عقب نشینی از خیابان های مختلف به خیابان آبکو رسیدند و با حمله به موکبی قصد داشتند تا آن را به آتش بکشند.

پس از آن با دفاع مردم مواجه شدند و سرکرده اغتشاشگران با صورت بسته و کلاهی به سر با حمله به یکی از مدافعین با چاقو بازوی وی رادو بار مورد اصابت قرار داده که بسیجی شهید رسول دین محمدی برای کمک به دوستش می رود که آن آشوبگر چاقو را به سینه او میزند و متواری می‌شود که با تلاش نیروهای امنیتی پس از شناسایی بازداشت می شود.

رسول دوست محمدی پس از رسیدن به بیمارستان به علت جراحت وارده به شهادت رسید.

شهادت یک بسیجی در اغتشاشات تبریز | حسین اوجاقی چگونه در تجمعات شهید شد؟

در تجمع شب ۳۰ شهریور نیز یکی از بسیجیان تبریز که برای مقابله با آشوبگران در مقابل مصلای تبریز حضور داشت، با اقدام غیر انسانی و وحشیانه عناصر معاند به فیض شهادت نائل شد.

در پی تجمع غیر قانونی، تخریب گرایانه و هتاکانه عده ای از اغتشاشگران و عناصر ضد انقلاب که با هدف تعرض به نوامیس و اموال عمومی در چند نقطه تبریز شکل گرفته بود، برادر بسیجی حسین اوجاقی با ضرب چاقو توسط اغتشاشگران به شهادت رسید.
کلمات کلیدی: چندثانیه = ۳ بسیچی - اعتراضات - مرگ مهسا امینی 
Go to TOP