: درخواست معتمدی مصدوم از مقامات وزارت ورزش وجوانان و کمیته ملی المپیک برای شرکت در بازی های المپیک پاریس
خسرو کفیلی

ملی پوش وزنه برداری ایران خواستار حمایت همه جانبه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک برای بهبودش به منظور حضور قدرتمند در بازی های المپیک پاریس شد.
رسول معتمدی ملی پوش وزنه برداری ایران که چندی پیش در خلال برگزاری لیگ وزنه برداری باشگاه های کشور از ناحیه دست دچار مصدومیت شد ، پیش از آنکه دست مصدومش را به تیغ جراحان بسپارد با بیان این مطلب گفت : انتظار من از مسوولان ورزش کشور به ویژه مقامات وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک آن است که پس از عمل جراحی همچون دیگر ملی پوشان رشته های مختلف زمینه بازگشت دوباره مرا به صحنه رقابتهای وزنه برداری چه با استفاده از متخصصان خارجی و چه داخلی فراهم کنند چرا که هدف اصلی من کسب مدال طلای بازی هایی المپیک پاریس به منظور شاد کردن دل مردم کشورم است.
پیش از این مسوولان دستگاه ورزش کشور به دفعات ورزشکارانی را که همانند من دچار مصدومیت شده بودند برای مداوا و یا تسهیل در امر مداوا به خارج از کشور اعزام کرده بودند تا توسط متخصصان خارجی معالجه شوند تا بار دیگر بتوانند برای میهن اسلامی افتخار کسب کنند.
او از دکتر کامرانی به عنوان پزشک جراحش یاد کرد و گفت : دکتر کامرانی یکی از بهترین پزشکان ایران در رشته تخصصی اش است و پیش از این ملی پوشانی همچون سعید محمدپور و حسین سلطانی را نیز مورد عمل جراحی قرار داده بود.
دکتر کامرانی عنوان کرده بود که آسیب دیدگی من بدون آنکه جراحی انجام دهم خوب خواهد شد ولی او معتقد بود انجام جراحی باعث سرعت در مداوایم و حضور قویترم خواهد شد به همین خاطر من موافقتم را با انجام عمل جراحی اعلام کردم.
او گفت : با توجه به اینکه من قرار است هر چه زودتر خود را برای شرکت در رقابتهای آسیایی کره جنوبی و بازی های آسیایی هانگ ژو که حکم رقابتهای گزینشی بازی های المپیک ۲۰۲۴ نیز دارد آماده کنم تصمیم گرفتم که دست مصدومم را به تیغ جراحان بسپارم .
در صورتی که من عمل جراحی نمی کردم ، ۴ ماه زمان لازم بود که بار دیگر به صحنه رقابتها باز گردم و اکنون تنها ۲ ماه زمان کافی است که من خود را برای شرکت در رقابتهای پیش رو مهیا کنم .
معتمدی در ادامه گفت : با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته پس از بهبودی ام چهار ماه زمان دارم که خود را برای شرکت در رقابتهای آسیایی که حکم گزینشی بازی های المپیک را نیز دارد ، آماده کنم که به نظرم زمان نسبتا خوبی است.
او که در خلال برگزاری هفته اول لیگ وزنه برداری باشگاه های کشور و رقابت با رضا دهدار دیگر ملی پوش کشورمان دچار مصدومیت شد ، گفت : من هیچ کس را در وقوع این حادثه مقصر نمی دانم ، در ورزش چنین اتفاقاتی رخ می هد. مهم آن است که من پس از این مصدومیت قوی تر و قدرتمند تر از گذشته به صحنه رقابتهای وزنه برداری بازگردم .
ملی پوش وزنه برداری ایران با تقدیر از مسوولان فدراسیون وزنه برداری که پس از مصدومیتش او را تنها نگذاشتند ، اظهارداشت : تمامی دست اندرکاران فدراسیون وزنه برداری به ویژه سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون تمامی تلاش خود را انجام دادند تا من هر چه زودتر بهبود یابم .
او که غایب بزرگ تیم ملی وزنه برداری ایران در رقابتهای جهانی کلمبیا خواهد بود ، در باره شرایط دیگر ملی پوشان کشورمان برای شرکت در این رویداد مهم نیز گفت : ملی پوشانی به عضویت تیم ملی وزنه برداری کشورمان در آمده اند که حدنصابهایشان در اوزان مختلف در سطح جهان است .
با توجه به این شرایط من امیدوارم که ملی پوشان وزنه برداری ایران بهترین نتیجه را در رقابتهای جهانی برای کشورمان کسب کنند و دل مردم ایران را شاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید