جانشین بسیج دانشجویی: خطای یک نیروی امنیتی را نباید در مقابل اصل نظام اسلامی گذاشت

کرمان – ایرنا – جانشین بسیج دانشجویی کشور با تاکید بر ضرورت هوشیاری در مقابل دشمنان بویژه در شرایط اخیر کشور و نیز ضرورت جهاد تبیین گفت: امکان دارد مسئولی ناکارآمد باشد و یک نیروی امنیتی نیز خطا کند که این فرع است و نظام اسلامی اصل داستان باید باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا کیخا روز پنجشنبه در اجتماع بزرگ دانشجویان انقلابی استان کرمان در محل گلزار شهدای شهر کرمان افزود: تئوری وابستگی، ملت های دنیا را مجبور می کند که وابسته به ابرقدرت ها باشند و به آنها می قبولاند اگر می خواهید زندگی کنید باید وابسته به ما باشید و برای این تئوری سال ها تولید دانش، علم و تکنولوژی شد و حتی در دانشگاه ها نیز تدریس می شود.

وی بیان کرد: اما امام راحل ۴۳ سال قبل با فهمی دقیق از تاثیر تئوری وابستگی بر ملت های دنیا، بیان کردند می خواهیم حکومتی تشکیل دهیم که نخستین گام آن استقلال است و بدون استقلال و استراتژی وابسته نبودن، امکان تحقق آزادی برای کشور وجود نخواهد داشت.
جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور تاکید کرد: کسانی که امروز برخی شعارهای توخالی را مطرح می کنند اگر کمی تفکر کنند می فهمند که ریشه این شعارها در وابستگی است و تحقق آن چیزی جز اسارت نیست.

کیخا ادامه داد: شکل گیری نظام جمهوری اسلامی فقط برای شیعیان نبود و این حکومت حتی برای دفاع از مسلمانان عالم شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: یکی از نظریه پردازان غربی می گوید باید ملت ها را با ابزار رسانه در اختیار بگیریم، زیرا اینطور می توانیم امپراطور دنیا بشویم.

جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به اینکه غربی ها نژاد و نظام خود را برتر می دانند گفت: در نظام کدخدا رعیتی که مورد نظر غربی هاست، ناخودآگاه ملت ها تحقیر می شوند اما امام راحل زیر نظام کدخدا رعیتی در دنیا و در کشور زد.

وی با بیان اینکه سناریو اغتشاش در دانشگاه های کشور شکست خورده است ادامه داد: دشمنان با این اتفاقات می خواهند شو رسانه ای ایجاد کنند.

کیخا تاکید کرد: جنگ امروز سنگین ترین جنگ و جنگ روایت هاست و دانشجویان بدانند که میدان بازی آنان، کلاس، فضای دانشگاه و خوابگاه است که باید علم، دانش و بصیرت خود را افزایش دهند و با روایت و تبیین درست از نظام و انقلاب دفاع کنند.

وی تصریح کرد: جهاد تبیین یک حکم است و برای جهاد تبیین باید انقلاب اسلامی را خوب بشناسیم؛ اگر بخواهیم در این امر موفق باشیم باید تاریخ انقلاب اسلامی، مشروطه، تاریخ غرب و رنسانس را بدانیم.

جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: زمانی که فتنه روایت ها و دروغ ها اتفاق می افتد باید ایمان بیاوریم که مسیرمان درست است و وقتی فتنه ای در کار نباشد، باید شک کنیم و در این مسیر فتنه های ۷۸، ۸۸ و ۹۸ در برابر ما قرار دارد.

وی افزود: کسانی که امروز ادعای حقوق بشر در دنیا دارند و جمهوری اسلامی را متهم می کنند خود از جنایتکاران و کودک کشان تاریخ هستند.

کیحا همچنین با گرامیداشت یاد سردار شهید سلیمانی گفت: حاج قاسم باید در کربلای پنج، نهر جاسم، بدر و خیبر شهید می شد اما ماند تا پیام شهدا را به ما منتقل کند و مدافع حرم شد؛ امروز آمده ایم از دانشجویان برای دفاع از حرم ثبت نام کنیم

دیدگاهتان را بنویسید