اسحاق جهانگیری نوشت:

🔹مطلع شدم آقای دکتر صادق زیباکلام که در زندان است و مبتلا به سرطان، فرایند درمانش دچار وقفه شده است. دکتر زیباکلام بیشتر به دلیل روحیه انتقادی و صراحت لهجه و نگاه متفاوتش به مسائل شناخته می شود و انتقادات او هم محدود به جریانی خاص نبوده و نیست. در دور دوم ریاست جمهوری دکتر روحانی با اینکه در انتخابات ۱۳۹۶ از طرفداران ایشان بود، پس از مدتی از منتقدین جدی روحانی و دولت او محسوب می شد.

🔹بعد از زلزله سال ۱۳۹۶ کرمانشاه مطلع شدم که او برای کمک به زلزله زدگان حسابی را اعلام کرده است و تعداد قابل توجهی از مردم هم مبالغی برای کمک به آن حساب واریز کرده اند. کارش ارزنده و خیرخواهانه بود و خودش هم در یک ملاقات حضوری گفت می خواهد کاری نو در یک روستا زلزله زده انجام دهد و کمک می خواست، او را به استاندار کرمانشاه معرفی کردم و انصافاً اقدامات موثری در زمینه بهداشت محیط و احداث شبکه فاضلاب در روستای سراب دشت ذهاب انجام داد.

🔹مطمئنم حالا هم دعای خیر آن مردم با اوست، و من نیز برایش صحت و سلامتی آرزومندم. امیدوارم اکنون مسئولان ذیربط قضایی برای رفع نگرانی نسبت به سلامت این استاد پیشکسوت اقدام عاجلی صورت دهند.

دیدگاهتان را بنویسید