رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت مولوی عبدالواحد ریگی را تسلیت گفت و از دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی خواست به فوریت نسبت به شناسایی و مجازات عاملان این جنایت اقدام کنند.

به گزارش تابناک، محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت روحانی وارسته و گرانقدر مولوی عبدالواحد ریگی، امام جماعت مسجد امام حسین (ع) شهرستان خاش و از علمای مروج وحدت به دست عوامل تروریستی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

تبلیغاتسپیدار

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت روحانی وارسته و گرانقدر مولوی عبدالواحد ریگی، امام جماعت مسجد امام حسین (ع) شهرستان خاش و از علمای مروج وحدت به دست عوامل تروریستی موجب تأسف و تأثر گردید.

ایشان یکی از چهره‌های سرشناس و مورد وثوق مردم و خوش سابقه در تمامی مراحل انقلاب، نظام و دوران دفاع مقدس و ادواری که دشمنان سعی داشتند با کینه و تعصب در میان صفوف شیعه و سنی اختلاف ایجاد کنند با تدابیر و تلاش خویش توطئه‌ها را نقش بر آب ساختند و همواره منشأ تقریب و تحکیم مبانی دینی بودند.

لازم است دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به فوریت نسبت به شناسایی و مجازات عاملان این جنایت اقدام نماید.

اینجانب ضمن عرض تسلیت فقدان ایشان به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان بویژه شهرستان خاش، شاگردان، ارادتمندان و خانواده گرامی برای آن روحانی متعهد و مردمی رحمت و رضوان الهی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید