دستگیری عاملان تحصن اجباری صنوف و بازاریان در شهرکرد
از افراد دستگیر شده مقداری چاشنی و باروت، اسلحه شکاری پنج تیر، اسلحه گازی، یک دستگاه خودرو، ۴۳۹ عدد فشنگ شکاری کشف وضبط شد.

فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری از دستگیری ۲ نفر از عاملان تحصن اجباری صنوف و بازاریان در شهرکرد خبر داد.
کانال عصر ایران در تلگرام

به گزارش ایرنا، سردار منوچهر امان اللهی با اعلام این خبر افزود: به دنبال چند مورد تیراندازی به برخی صنوف شهرکرد در چند روز گذشته همکاران سازمان اطلاعات انتظامی استان به طور جد و شبانه‌روزی موضوع را در دستور کار قرار دادند و با رصدهای اطلاعاتی انجام شده و کارهای اطلاعاتی ۲ نفر از این افراد را شناسایی کردند.

وی اظهارداشت: این افراد از عاملان تیراندازی به صنوف و بازاریان در چند روز گذشته بودند.

به گفته وی، از افراد دستگیر شده مقداری چاشنی و باروت، اسلحه شکاری پنج تیر، اسلحه گازی، یک دستگاه خودرو، ۴۳۹ عدد فشنگ شکاری کشف وضبط شد.

دادستان عمومی مرکز استان چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به دستگیری این افراد مسلح گفت: مردم استان اطمینان داشته باشند که همه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و انتظامی تلاش دارند که امنیت در استان برقرار باشد و مشکل خاصی در سطح استان نداشته باشیم.

عبدالرضا علیمحمدی با بیان اینکه تاکنون مشکل خاصی در سطح استان نبوده و نخواهد بود، افزود: رسیدگی به پرونده این افراد به جدیت در دستور کار قرار دارد و با افراد متخلف برخورد خواهد شد و روند رسیدگی قضایی به اطلاع مردم خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید