دستیار کی روش: از ژانویه مذاکرات خود را با فدراسیون فوتبال ایران از سر خواهم گرفت
مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت و گو با سایت ساندی ورلد آفریقای جنوبی توضیح داد: ما در گروه بسیار سختی قرار گرفتیم و بازیکنان ایران همیشه آن را بسیار سخت می دیدند. وقت کافی هم نداشتیم، چون چند بازیکن ما چند روز مانده به شروع بازی ها به تمرینات آمده بودند.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان دلیل حذف ایران از مرحله گروهی جام جهانی را اعلام کرد‌.

راجر ده سا، دستیار اول کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال کشورمان پس از حذف در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: جام جهانی همیشه یک تورنمنت ویژه است که باید بخشی از آن بود. فقط آرزو دارم که بتوانم در هر جام جهانی مربیگری کنم. پس از این مسابقات سه روز به ایران برگشتیم و بعد به خانه برگشتم.

وی ادامه داد: از آینده خود با تیم ملی مطمئن نیستیم اما از ژانویه مذاکرات خود را با فدراسیون فوتبال ایران از سر خواهم گرفت. امیدواریم سال آینده هم با تیم ادامه دهیم. در حال حاضر، من اینجا در خانه در کیپ تاون هستم تا کمی استراحت کنم و سپس به ژوهانسبورگ خواهم رفت و از روز جمعه با سوپراسپورت کارهای تلویزیونی انجام خواهم داد.بعد از جام جهانی، تا پایان دسامبر به تعطیلات خواهم رفت.

مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت و گو با سایت ساندی ورلد آفریقای جنوبی توضیح داد: ما در گروه بسیار سختی قرار گرفتیم و بازیکنان ایران همیشه آن را بسیار سخت می دیدند. وقت کافی هم نداشتیم، چون چند بازیکن ما چند روز مانده به شروع بازی ها به تمرینات آمده بودند. این یک جام جهانی متفاوت با پویایی های بسیار متفاوت در مقایسه با سایر مسابقات بود. تیم ما عمدتاً از بازیکنان بومی تشکیل شده اما این یک تجربه یادگیری مهم برای پسرانی بود که در مقابل فوق ستاره‌های انگلیس بازی می‌کردند.

ده سا خاطرنشان کرد: پیش از این آن‌ها را فقط در لیگ برتر انگلیس و همچنین ستارگان آمریکا و بازیکنانی مانند گرت بیل را دیده بودند. می خواستیم با راهیابی به مرحله حذفی تاریخ سازی کنیم، اما نتوانستیم از مرحله گروهی عبور کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید