(+فیلم)
سازمان قضایی نیروهای مسلح در کمال بی‌طرفی تحقیقات لازم را انجام می‌دهد و بعد از رسیدگی حکم صادر می‌شود.
رئیس‌ سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: افرادی که اموالشان توسط ماموران تخریب شده به دادسراهای نظامی در مراکز استان‌ها مراجعه و شکایت خود را با دلیل و مدرک ارائه کنند.
 
به گزارش عصر ایران به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، احمد پورخاقان چهارشنبه شب در یک گفت وگوی تلویزیونی افزود: سازمان قضایی نیروهای مسلح به عنوان مرجع اختصاصی به وظیفه قانونی خود عمل می‌کند. نیروهای مسلح ما مثال زدنی هستند.
 
وی ضمن تاکید بر اینکه نیروهای مسلح در مقابل همه فشارها صبوری و ایستادگی کردند، اظهار داشت: نیروهای مسلح در کنار مردم بوده و هستند و از جان و مال و امنیت مردم و انقلاب دفاع می‌کنند.
 
پورخاقان تاکید کرد: هر کجا در جریان اغتشاشات از طرف نیروهای مسلح خساراتی به اموال مردم وارد شده است، وظیفه قانونی ما ایجاب می‌کند ورود پیدا کنیم و ورود پیدا کرده ایم. رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح افزود: از همان ابتدا تحقیقات خود را در زمینه موارد مختلف انجام داده‌ایم و پرونده‌هایی تشکیل شده و در حال رسیدگی هستیم.
 
وی درباره اتفاقاتی که در زاهدان رخ داد، گفت: سازمان قضایی از ابتدا ورود پیدا کرد و در حال رسیدگی هستیم و پرونده تشکیل شده است. همچنین در برخی موارد دیگر که خسارت هایی وارد شده و افرادی مورد اصابت گلوله قرار گرفتند پرونده تشکیل شده و رسیدگی می‌شود.
 
رئیس‌ سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح در کمال بی‌طرفی تحقیقات لازم را انجام می‌دهد و بعد از رسیدگی حکم صادر می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید