روزنامه جوان نوشت: این جوان اخیراً جایزه تغییر اجتماعی را برای خواندن «برای خواهرامون» در جشنواره غربی گرمی دریافت کرد. او در تکه‌ای از ترانه‌اش می‌گوید «برای تغییر مغز‌های پوسیده»، شاید متوجه نیست که تغییر را باید از مغز خودش آغاز کند.
شروین حاجی‌پور مورد غضب روزنامه نزدیک به سپاه قرار گرفت؛ اول باید مغز «پوسیده» خودش را تغییر دهد
اعتمادآنلاین |

روزنامه جوان با حمله به شروین حاجی‌پور، خواننده ترانه «برای» خطاب به او نوشته اول باید مغز «پوسیده» خودش را تغییر دهد!

به گزارش جوان، در ماه‌های اخیر، شروین حاجی‌پور که با ترانه «برای…» و به دلیل تبلیغ و وایرال ترانه‌اش از سوی جریان رسانه‌ای غرب شهرت یافت، توئیت‌هایی زن‌ستیزانه در گذشته داشته است. او که در تکه‌ای از ترانه‌اش می‌خواند: «برای خواهرم، خواهرت، خواهرامون…» گویا فراموش کرده ابتدا توهین‌های جنسیتی گذشته نسبت به زنان را حذف کند. او در توئیتی با نگاه مبتذل جنسیتی نسبت به یک بازیگر زن نوشته: «هر بار بهاره رهنما نقش یک سلیطه… بازی می‌کرد با خودم می‌گفتم چقدر بازیگر خوبیه، ولی اخیراً فهمیدم اصلاً نقش بازی نمی‌کرده»!

این روزنامه در بخش دیگری از این مطلب نوشته است: این جوان اخیراً جایزه تغییر اجتماعی را برای خواندن «برای خواهرامون» در جشنواره غربی گرمی دریافت کرد. او در تکه‌ای از ترانه‌اش می‌گوید «برای تغییر مغز‌های پوسیده»، شاید متوجه نیست که تغییر را باید از مغز خودش آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید