مدیر مسئول روزنامه کیهان:

🔹️بیانیه اخیر خاتمی بعد از اعتراف آشکار دشمنان بیرونی به شکست آشوب‌های اخیر نوشته شده است.

🔹متن بیانیه را بخوانید و با مواضع رسماً اعلام شده آمریکا، انگلیس و اسرائيل در حمایت از آشوب‌ها مقایسه کنید کمترین تفاوتی با یکدیگر ندارند!

🔹آقای خاتمی می‌نویسد: جامعه با شعار زیبای زن زندگی آزادی حرکت خود را به سوی آینده بهتر نشان می‌دهد؛ بگونه‌ای کم‌سابقه و شاید بی‌سابقه فرهیختگان، استادان، نخبگان و دانشجویان را در اصل حرکت حاضر می‌بینیم!

🔹آیا از خاتمی به‌عنوان یک روحانی تعجب‌آور نیست که ترویج فرهنگ برهنگی، حمله وحشیانه آشوبگران به خانم‌های محجبه و کشیدن چادر و روسری از سر آنها را اقدامی زیبا و حرکت به سوی آینده‌ای بهتر معرفی می‌کند؟!

🔹️این جمله را از متن بیانیه او نقل می‌کنم؛ به مسئولان توصیه می‌کنم که این حضور را قدر بدانند و بجای برخورد ناروا با آن، دست یاری به سوی آنان دراز کنند و با کمک آنان وجوه ناصواب حکمرانی را بدرستی بشناسند و پیش از آنکه دیر شود به‌سوی حکمرانی خوب حرکت کنند!

🔹می‌بینید که به مسئولان توصیه می‌کند حضور آشوبگران را قدر بدانند و با آنها همراهی کنند!

🔹اغتشاشگران غیر از بریدن گلوی مامور نیروی انتظامی، آتش‌زدن آمبولانس‌های حامل بیمار، حمله مسلحانه به مردم کوچه و بازار، شکنجه و به‌شهادت رساندن بسیجیان، ترورهای خیابانی، سوزاندن قرآن، حمله به مساجد چه ویژگی‌ای داشته‌اند که خاتمی اصرار دارد مسئولان با آنها همراهی کنند؟!

🔹آیا این مواضع خاتمی دقیقاً با مواضع آمریکا و انگلیس و اسرائیل درباره آشوب و آشوبگران کمترین تفاوتی دارد؟! حالا قابل درک است که چرا نتانیاهو خاتمی و حزب او را بزرگترین سرمایه اسرائيل در ایران می‌داند و او جرات تکذیب هم ندارد.

🔹در جریان جنگ صفین جناب مالک‌اشتر به خیمه معاویه رسیده بود که تعدادی از خوارج حضرت امیر را مجبور کردند مالک را برگرداند.

🔹خاتمی و دوستان داخلی و خارجی او بعد از ۴۳ سال هنوز درک نکرده‌اند که در انقلاب اسلامی مالک هرگز خیمه معاویه زمان را رها نکرده و از میدان باز نمی‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید