ورزش ایران بار دیگر از آمریکا شکایت کرده است. 

به گزارش تابناک ورزشی؛ به فاصله یک هفته بعداز شکایت ایران از فدراسیون فوتبال آمریکا بدلیل دست بردن در پرچم ، حالا فدراسیون کشتی از آمریکا به اتحادیه جهانی کشتی شاکی شده است.
تبلیغاتسپیدار

مسابقات جام جهانی کشتی آزاد طی دو روز 19 و 20 آذر ماه در آیووا آمریکا برگزار خواهد شد. تیم کشورمان با دو تیم ژاپن و منتخب جهان هم‌گروه شده است و در گروه دیگر نیز تیم‌های آمریکا، مغولستان و گرجستان حضور دارند.

با توجه به تفاوت ساعت ایران و آمریکا و پرواز طولانی بین دو کشور، فدراسیون کشتی ایران بلیت سفر به آمریکا را برای روز دوشنبه هفته آینده (14 آذر) رزرو کرده است تا اعضای تیم آزاد حداقل چهار روز پیش از آغاز جام جهانی در شهر محل برگزاری مسابقات مستقر شده و تطابق ساعت در بین کشتی‌گیران ایجاد شود.

با این وجود و با توجه به اینکه هنوز برای هیچ‌کدام از اعضای تیم ایمیلی مبنی بر صدور ویزا نیامده است که این کار در چند روز اتفاق خواهد افتاد، بعید به نظر می‌رسد که این تیم بتواند در موعد مدنظر راهی آمریکا شود. بنابراین فدراسیون کشتی طی نامه‌ای به فدراسیون کشتی آمریکا مراتب ناراحتی خود را از این مسئله اعلام کرد. همچنین طی ایمیلی به اتحادیه جهانی اعلام شد که با عدم تسریع در روال صدور ویزا و تغییر زمان‌بندی سفر، با توجه به اختلاف 10 ساعت بین مبدأ و مقصد سفر، دو تیم ایران و آمریکا در شرایطی برابر مقابل هم قرار نخواهند گرفت.

البته همه این احتمالات در شرایطی مطرح است که اساساً ویزای شرکت در مسابقات جام جهانی آمریکا برای تیم کشورمان صادر شود.

دیدگاهتان را بنویسید