ببینیم کیانی‌فر در فاصله حضور در تیم قبلی (استقلال خوزستان) تا پیوستن به نفت مسجدسلیمان،‌ در تیم دیگری عضویت داشته است که محرومیت او در آن تیم سپری شده باشد یا خیر
بازی کردن علی کیانی‌فر در ترکیب نفت مسجدسلیمان مقابل ملوان بندر انزلی در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی اکنون دردسر جدیدی برای نفتی‌ها ساخته است.
تبلیغاتفارابی

کیانی‌فر فصل گذشته در زمان عضویت در استقلال خوزستان، مقابل شهرداری ماهشهر از زمین اخراج شد که با توجه به حذف آبی‌های اهواز از جام حذفی، محرومیت این بازیکن اعمال نشد. وی تابستان امسال به عضویت نفت MIS درآمد و در دیدار روز گذشته (چهارشنبه) برابر ملوان به میدان رفت که این اتفاق ممکن است به شکست شاگردان ابراهیم اشکش با حکم کمیته انضباطی منجر شود.

ملوان با حکم کمیته انضباطی ۳ بر صفر برنده می‌شود

امیرحسین روشنک مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی در این باره اظهار داشت: درباره این موضوع، شکایتی از باشگاه ملوان به کمیته انضباطی وصول شده است که این مسئله روز شنبه بررسی می‌شود. کمیته انضباطی از ما توضیحاتی خواهد خواست و ما نیز پس از بررسی شرایط، پاسخ این کمیته را می‌دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیین‌نامه مسابقات در این باره چه می‌گوید، تصریح کرد: اگر مربی یا بازیکنی در آخرین دیدار فصل گذشته جام حذفی از زمین اخراج شده باشد، در اولین دیدار مسابقات فصل بعد محروم خواهد بود. باید بررسی شود و ببینیم کیانی‌فر در فاصله حضور در تیم قبلی (استقلال خوزستان) تا پیوستن به نفت مسجدسلیمان،‌ در تیم دیگری عضویت داشته است که محرومیت او در آن تیم سپری شده باشد یا خیر.

مسئول برگزاری جام حذفی در مورد زمان برگزاری مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها گفت: هفته آینده تاریخ دقیق قرعه‌کشی را اعلام می‌کنیم. قرعه‌کشی این مرحله طی 10 روز آینده انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید