شائبه حذف مصلحتی پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا بخاطر صدور مجوز حرفه‌ای استقلال، موجب خشم هواداران سرخ و حمله آنها در فضای مجازی شده است.
باشگاه پرسپولیس در واکنش به صحبت‌های مطرح‌شده در برنامه «ورزش و مردم»، بیانیه‌ای انتقادی از صداوسیما صادر کرد: «پاره‌ای اظهارنظرهای کارشناسی در تلویزیون به جای تکیه داشتن بر واقعیات و اطلاعات درست، رسمی و قانونی، ریشه در کری‌خوانی‌های بعضا سطح پایین در فضای مجازی دارد.»

در این برنامه تلویزیونی یک فرد گمنام به عنوان روزنامه‌نگار ورزشی مدعی شده بود: «وزارت ورزش و سازمان خصوصی‌سازی باید تکلیف مالکیت مشترک استقلال و پرسپولیس را در پنج هفته آینده مشخص کنند. دوره گذشته استقلال محروم شد، شاید امسال «مجبور» شوند پرسپولیس را کنار بگذارند، چون امکان حضور همزمان دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا وجود ندارد.»

در بیانیه پرسپولیس آمده: «سال گذشته هم بحث مالکیت مشترک به صورت رسمی با تدبیری که انجام شد مرتفع شده بود و به صورت رسمی اعلام شد و اسناد آن نیز منتشر گردید. آنچه در سال قبل مانع از صدور مجوز برای باشگاه دیگر شد، طبق آن چه فدراسیون فوتبال اعلام کرد؛ مشکل بدهی مالی و در نهایت کامل نشدن بارگذاری مدارک و مستندات بود و این موضوع هیچ ربطی به پرسپولیس نداشت ولی افرادی آن دروغ بزرگ را به هواداران آن تیم گفتند.»

دیدگاهتان را بنویسید