حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : این بازی در قزوین برگزار می‌شود و پرسپولیس به مراتب کار سخت‌تری را در پیش خواهد داشت، شمس آذر تیم جوان و با انگیزه‌ای را دارد که خیلی هوشیارانه در بازی‌ها عمل می‌کنند خط دفاعی پرسپولیس باید بداند که در این بازی نباید اشتباه کند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دیدار این تیم برابر استقلال خوزستان اظهار داشت:

در این بازی شکاف زیادی در خط دفاعی پرسپولیس وجود داشت و تمام اتفاقات در نیمه اول دست به دست هم دادند تا پرسپولیس ۳ گل دریافت کند. دریافت ۳ گل در یک نیمه آن هم در ورزشگاه خانگی نشان دهنده این موضوع است که پرسپولیس با نقص‌هایی مواجه است که باید در دو دیدار باقی مانده برطرف شوند.

او ادامه داد:

بهترین کار سرمربی تیم در بازی با استقلال خوزستان، تعویض‌هایی بود که در ابتدای نیمه دوم انجام داد و باعث شد تا خط دفاع و خط هافبک جان بگیرد و ساختار منسجم‌تری را از این دو خط شاهد باشیم. یکی دیگر از ضعف‌های پرسپولیس، از دست دادن موقعیت‌های زیادی است که مهاجمان از دست می‌دادند. با به ثمر رساندن گل اول برای پرسپولیس این تیم توانست از لحاظ روحی و روانی به بازی بازگردد و بعد از آن حملات زیادی روی دروازه استقلال شکل گرفت که توانستند گل‌های دوم و تساوی را به ثمر برسانند.

کارشناس فوتبال افزود:

باید اشتباهات دیدار با استقلال خوزستان مورد بررسی قرار گیرد، خط دفاع و دروازه پرسپولیس اصلاً در نیمه اول نظم نداشت و بسیار پُر اشتباه ظاهر شد اینگونه اشتباهات در هفته‌های پایانی لیگ برتر باعث از دست رفتن امتیازهای مهم می‌شود و خدا رحم کرد که پرسپولیس توانست بازی ۳ بر صفر باخته را با زدن ۴ گل به پیروزی تبدیل کند و انشاالله این بردها تداوم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید