وا
واکنش ارتش به «صدای مهیب» در کرمان

تسنیم نوشت :ظهر امروز صدای مهیبی در کرمان پخش شد و عده زیادی آن را شنیدند؛ برخی خانه‌ها هم لرزیدند.

سرتیپ دوم ستاد امیر غلامعلیان با اشاره به شنیده شدن صدای مهیب انفجار در شهر کرمان، اظهار داشت: این صدا بر اثر تخریب و انهدام مهمات تاریخ گذشته و معلق ارتش ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه تخریب و انهدام مهمات تاریخ گذشته و معلق یا عمل نکرده در تمام نیروهای مسلح انجام می‌شود و یک امر عادی است گفت: در قرارگاه ارتش کرمان در هفته‌ای ۴ روز تخریب مهمات معلق و تاریخ گذشته برابر روش جاری یگان‌های مهماتی انجام می‌شود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش با اشاره به اینکه مکان این اقدام کاملاً مشخص بوده و از قبل هم به دستگاه‌های مربوطه اطلاع‌رسانی شده است، خاطرنشان کرد: محل تخریب مهمات در حدود ۲۰ کیلومتری شهر کرمان در محدوده باغین است.

وی با بیان اینکه امروز هم مطابق روزهای گذشته عملیات تخریب و انهدام مهمات تاریخ گذشته حوالی ظهر انجام شده و کاملاً کنترل شده بوده است خاطرنشان کرد: این عملیات هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشته است.

امیر غلامعلیان با اشاره به اینکه هرگونه شایعات در ارتباط با این موضوع کذب است گفت: از مردم ضمن اینکه اگر صدای این انهدام باعث کوچکترین ترسی در بین آنها شده است عذرخواهی می‌کنیم و خواهشمندیم اخبار را از مبادی رسمی رسانه‌ای کشور دنبال کنند

دیدگاهتان را بنویسید