یکی از بازیکنان پرسپولیس از این تیم کنار گذاشته شد.
، چند روز پیش و در جریان دیدار نوجوانان پرسپولیس و پیکان اتفاق عجیبی رخ داد که در نهایت به اخراج کاپیتان تیم پرسپولیس منجر شد. ماجرا از این قرار بود که امیرحسین محمودی کاپیتان پرسپولیس که عضو تیم ملی نوجوانان هم هست از ابتدای بازی به شکلی عجیب به بازیکنان خودی با الفاظ نامناسب صحبت می‌کرد. شرایط طوری بود که در ابتدای بازی داور مسابقه به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و به کادرفنی پرسپولیس تذکر داد که محمودی مدام با الفاظ نامناسب با بازیکنان خودی صحبت می‌کند و در صورت ادامه این روند او را از بازی اخراج خواهد کرد.

در نیمه دوم و با وجود تذکر کادرفنی به محمودی، رفتار این بازیکن با بازیکنان خودی ادامه داشت و در نهایت باعث شد تا فرزاد آشوبی به ماجرا ورود کند و در حالی که بازی ۲ – ۲ مساوی بود این بازیکن را تعویض کند. این بازیکن جوان هم هنگام خروج از زمین با الفاظی نامناسب خطاب به کادرفنی پرسپولیس معترض شد. بعد از این ماجرا مربیان پرسپولیس از این بازیکن می‌خواهند که جلوی چشم فرزاد آشوبی نباشد. این بازیکن هم به شکلی غیر حرفه‌ای مشغول ترک ورزشگاه بود که با محسن خلیلی رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیس روبرو شد و خلیلی هم با تشر از او خواست که تا پایان بازی کنار تیم باشد.

رفتار زننده این بازیکن که به تازگی به تیم نوجوانان ایران دعوت شده بود باعث شد تا محسن خلیلی او را در اختیار فرزاد آشوبی قرار بدهد. شنیده‌ها حاکی از آن است که فرزاد آشوبی به هیچ عنوان دیگر این بازیکن را نمی‌خواهد و به خلیلی اعلام کرده که دیگر نیازی به او ندارد. البته قرار نیست رضایت‌نامه این بازیکن هم صادر شود و محمودی باید بازی‌های بعدی پرسپولیس را از سکو و نیمکت تماشا کند. شنیده‌ها حاکی از آن است که این بازیکن هنگام تعویض شدن حتی به باشگاه پرسپولیس هم بی احترامی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید